fbpx

Polityka zwrotów i refundacji

Polityka zwrotów i refundacji:

Przysługuje Ci prawo do rezygnacji z zamówienia w ciągu 30 dni bez podania przyczyny.

Termin rezygnacji z zamówienia wynosi 30 dni od dnia otrzymania towaru lub od dnia, w którym wskazana przez Ciebie osoba trzecia, niepełniąca funkcji przewoźnika, weszła w posiadanie dostarczonego produktu.

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, musisz poinformować mnie o swojej decyzji poprzez złożenie jednoznacznego oświadczenia.

O swojej decyzji możesz mnie poinformować poprzez formularz na dole strony.

Zwrotu kosztów dokonam nie później niż w ciągu 30 dni od dnia otrzymania przeze mnie zwróconych towarów. Wykorzystam ten sam sposób płatności, który został użyty przez Ciebie do złożenia zamówienia, a Ty nie poniesiesz żadnych opłat z tytułu takiego zwrotu.

Warunki zwrotów:

Aby towar kwalifikował się do zwrotu, upewnij się, że:

  • Towar został zakupiony w ciągu ostatnich 30 dni
  • Towar jest nienaruszony i niezniszczony

Zwrotowi nie podlegają następujące towary:

  • Towary wykonane na zamówienie lub ściśle spersonalizowane.
  • Towary, które ze względu na swój charakter nie mogą być zwrócone, np. towary, które ulegają szybkiemu zepsuciu lub których data ważności minęła.
  • Towary, które ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne lub higieniczne nie nadają się do zwrotu i po dostarczeniu zostały rozpakowane.
  • Towary, które po ich dostarczeniu, zgodnie ze swoim charakterem, zostaną nierozerwalnie połączone z innymi przedmiotami.

Zastrzegam sobie prawo do odmowy przyjęcia zwrotu towaru, który nie spełnia powyższych warunków zwrotu. Decyzję o zwrocie podejmę według własnego uznania.

Zwrot towarów

Klient ponosi koszty i ryzyko związane z odesłaniem towaru.

Nie ponoszę odpowiedzialności za towary uszkodzone lub zagubione w trakcie transportu zwrotnego. Z tego względu zalecam korzystanie z ubezpieczeń i usługi śledzenia przesyłek pocztowych. Nie mogę dokonać zwrotu pieniędzy jeśli nie otrzymam towaru lub potwierdzenia przyjęcia przeze mnie przesyłki zwrotnej.

Kontakt do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej Polityki Zwrotów i Refundacji, skontaktuj się z nami poprzez wypełnienie poniższego formularza.


ulica i numer domu/mieszkania
miejscowość
kod pocztowy
dodatkowe informacje adresowe
dobrowolny
error: Content under copyright.